Київська влада планує запустити човниковий рух метро на Голосіївській лінії вже 13 грудня. Про це повідомив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор в ефірі телеканалу КИЇВ24.
За словами Кандибора, наразі триває випробування човникового руху в нічному режимі. Після цього буде розроблений графік руху потягів.
“Ми розглядаємо все ж таки два потяги запускати по двох коліях та це буде інтервал з 30 до 15 хвилин вийде в нас. Кожен потяг буде з інтервалом 15 хвилин ходити”, – зазначив Кандибор.
Він також повідомив, що влада планує зменшити навантаження на наземний транспорт, який зараз перевозить пасажирів між станціями метро “Голосіївська” і “Деміївська”.
“Ми також будемо розуміти, що частина пасажирів перейдуть на оцей човниковий потяг і зменшиться навантаження на автобусний, де ми тоді заберемо якусь кількість наземного транспорту і перекинемо людей в метро”, – сказав Кандибор.
За його словами, влада хоче чітко прорахувати графіки руху потягів і зробити їх доступними для пасажирів.
“Ми не хотіли б вводити людей в оману й казати, що це буде якийсь інтервал… ми чітко прорахуємо графіки, чітко проінформуємо, зробимо графік, щоб пасажир який захоче цим скористатися – розумів в який час йому треба підійти на станцію”, – підкреслив Кандибор.
8 грудня рух поїздів метро на ділянці між станціями «Теремки» – «Деміївська» у Києві зупинено з міркувань безпеки та з урахуванням технічного стану тунелів.Як повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, під час будівництва тунелю у 2008-2010 роках втопився тоннелепрохідний щит. Роботи довелося вести в ручному режимі, що також негативно позначилося на якості будівництва.
Також архітектор Анатолій Фролов заявив в ефірі телеканалу КИЇВ24, що наступною катастрофою в Києві стане затоплення станції метро Контрактова площа.Фролов заявив, що ця катастрофа вже передбачувалася архітекторами та вченими, і що міська влада має терміново вжити заходів щодо її запобігання.
Замість нього цим маршрутом курсуватиме наземний транспорт. Ці зміни будуть діяти до завершення ремонту перегінного тунелю.
Того ж дня міський голова Києва Віталій Кличко прибув до проблемної ділянки метрополітену, де через підтоплення закрили 6 станцій. На місці події Кличко зустрівся з керівництвом метрополітену та фахівцями, які проводять обстеження. За словами міського голови, попередньою причиною підтоплення є порушення умов будівництва.
Через закриття на ремонт кількох станцій київського метрополітену влада міста введе зміни в організації дорожнього руху на найбільш завантажених відрізках доріг. Зокрема, збільшать пропускну спроможність громадського транспорту, відрегулюють хронометраж перемикання сигналів світлофора, перенесуть зупинки громадського транспорту та змінять деякі дорожні знаки.
Під Балтійським морем між Данією та Німеччиною будується рекордний тунель, який значно скоротить час у…
Починаючи з наступного року, 176-річний завод із виробництва поїздів у Ґерліці розпочне виготовлення компонентів для…
Фабрики у Китаї скорочують виробництво, відправляють у відпустки або звільняють працівників через те, що торговельна…
Україна отримала $1,2 мільярда грантової допомоги від Світового банку
Посольство України в Литві запросило громаду на дві важливі події, які відбудуться у Вільнюсі 26…
Слідчі встановили особи двох з трох підлітків, які показували символіку нацистського режиму на меморіалі жертвам Голокосту в…