На одному зі столичних АЗК мережі ОККО з'явився мурал із зображенням військового.

Про це повідомляє офіційний сайт мережі АЗК ОККО.

Створюючи артоб’єкт, ми прагнули висловити вдячність нашим захисникам і захисницям. А також і всім українцям, хто долучився до нашої ініціативи “ОКО за ОКО”, хто заправляється Pulls`ом помсти та донатить кошти на ШАРКИ. Після перемоги мурал нагадуватиме про силу і згуртованість українського народу“, – йдеться у повідомленні.

На ідею муралу компанію надихнув флешмоб українських ілюстраторів, які виклали у соцмережах цілу серію своїх робіт, де головним героєм став саме ШАРК. Як зазначають в компанії, вибирати було складно, оскільки всі роботи відзначалися і креативністю, й патріотизмом, та все ж зупинилися на ілюстрації авторки під ніком Дарця Зіронька.

ШАРК – це сучасна розробка української компанії «Укрспецсистемс» із партнерами, яка має низку технологічних переваг перед аналогами, здатна ефективно коригувати вогонь артилерії, зокрема й систем залпового вогню HIMARS, та виконувати ще низку бойових завдань. До складу одного комплексу входить наземна станція управління на базі спеціально модифікованого прохідного мікроавтобуса, безпілотні літальні апарати і пускова установка.

Нагадаємо, що раніше відомий французький художник створив серію муралів у Києві, Гостомелі та Бучі.

Фото: Okko