Про інцидент розповіла у Facebook користувачка Кіра Бойко.

За її словами, вона мешкає на другому поверсі в звичайному старенькому будинку. А поверхом нижче мешкає бабуся – вікна її квартири виходять у двір, де вона періодично підгодовувала бездомних котів. За словами сусідів, там у бабусі був цілий міні-притулок.

Тварини абсолютно нешкідливі. Сама бабуся теж “божий одуванчик”. Так ось – вчора всіх цих кошенят не стало! Бабуся прийшла вранці годувати – а кішки лежали по двору, вже не дихали… І цей жах бачив весь двір, включаючи дітей“, – написала Кіра Бойко.

Бабуся розповіла їй, що начебто кілька тижнів тому старенькій погрожували розправитися з котами, якщо вона не припинить їх підгодовувати. На сьогодні бабця цілодобово на заспокійливих – ці тварини були її сенсом життя. Ні дітей, ні онуків у неї немає.

“Погрожував сусід по нашому двору Сергій, якому нібито заважає запах. Він журналіст, здається ще в націоналістичної партії, точно не знаю. Є посилання на його сторінку“, – написала дівчина.

Кіра Бойко додала, що її чоловік зібрав всіх кішок і поховав у лісі, а сусід начебто вже другий день не відчиняє дверей. Користувачка також додала посилання на Facebook-сторінку сусіда, якого звинувачує в отруєнні кішок.

Редакція Київ Media спробувала у пані Кіри уточнили інформацію про те, де сталась ця трагічна історія, проте відповіді поки не отримано.

Також за коментарем звернулися до пана Сергія Антоненка. На своїй сторінці у соцмережі він вказує, що справді має стосунок до сфери медіа. Він має технічну освіту та досліджує захищеність даних державних структур, зокрема і нового в Україні Міністерства цифрової трансформації.

Я живу за адресою Артилерійський провулок, 3. Можете навіть зайти в гості та побачити місце “отруєння кошенят” чи пошукати в будинку Кіру Бойко…“, – зазначив пані Сергій, натякнувши, що дана історія є вигадкою.

Зазанчив, що такої людини, як Кіра, Бойко, не існує. Принаймні у його будинку. А дана інформаційна атака виконана ботами начебто на замовлення керівництва Мінцифри…

Нагадаємо, у Білій Церкві невідомі викинули малих кошенят на смітник у целовановому пакеті.

Фото: Фейсбук