Тривають ремонти й на частині вулиці Щербаківського, Оболонському проспекті, вулиці Сверстюка.

У столиці оновлюють вулицю Спаську на Подолі. Міський голова Віталій Кличко опублікував відео з місця робіт на своїй сторінці у Facebook.

«Продовжуємо в Києві поточні ремонти доріг, які найнеобхідніше оновити. Так, триває ремонт вулиці Спаської. Покриття оновлюють на ділянці від вулиці Межигірської до вулиці Почайнинської. Окрім покриття проїжджої частини, ремонтують і тротуари. Також на цій вулиці облаштують велосипедну інфраструктуру. Роботи на Спаській плануємо закінчити до 28 жовтня», – написав Кличко.

За словами мера Києва, на сьогодні також продовжується ремонт вулиці Ірпінської між будинками № 76 і № 62. Цими вихідними дорожники планують влаштовувати верхній шар покриття.

Тривають ремонти й на частині вулиці Щербаківського, Оболонському проспекті, вулиці Сверстюка. А також продовжують оновлювати покриття з бруківки на вулиці Михайла Грушевського.

В КМДА нагадують, що столичні дорожники завершили масштабні роботи з оновлення покриття на 9 вулицях. Старий асфальт замінили на ділянках Чоколівського бульвару, проспекту Миколи Бажана, Броварського проспекту, вулиці Заболотного, яку нещодавно передали на баланс міста. Завершили ремонт гранітної бруківки на Володимирському і Подільському узвозах, на частині вулиці Шовковичної. А також оновили тротуари на частині вулиць Сімферопольської та Тростянецької.

 

 

Фото: Фейсбук