Він загинув 11 травня у бою з російськими окупантами поблизу села Довгеньке Ізюмського району на Харківщині.

Про це повідомляє прес-служба Музею Революції гідності у Фейсбуці.

Сьогодні о 9 ранку на Аскольдовій могилі відбудеться прощання у церкві Святого Миколая (Паркова дорога 1). Поховають Антіпова у селі Хотимир на Івано-Франківщині 19 травня о 10 ранку.

Антіпов народився 30 червня 1989 року в Івано-Франківську, згодом з родиною переїхав до Києва. Хлопець закінчив Київський національний університет імені Шевченка за спеціальністю “Мова та література і переклад (корейська, англійська)”. Згодом викладав у цьому виші на кафедрі мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії.

Неодноразово стажувався у Південній Кореї.

У листопаді 2013-го брав участь в подіях Євромайдану.

У лютому 2015 року пішов добровольцем до 81-ї аеромобільної бригади, де займався аеророзвідкою безпілотними літальними апаратами. Виконував бойові завдання у багатьох гарячих точках Донецької та Луганської областей – під Донецьким аеропортом, на промзоні Авдіївки, на Світлодарській Дузі.

Повернувся у травні 2016 року лейтенантом і командиром взводу аеророзвідки свого батальйону.

Після 24 лютого 2022 року добровільно став до лав 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. 9 березня отримав контузію та травми спини під час артилерійського обстрілу біля Ізюму на Харківщині. На лікуванні встиг запустити сайт про звірства рашистів в Україні.

Уранці 11 травня Антіпов він загинув неподалік села Довгеньке Ізюмського району Харківської області. Тоді українських воїнів окупанти обстріляли з танків та артилерії.

Фото: Фейсбук