Про це розповів речник КП Київпастранс Олег Грищак в ефірі КИЇВ24 

Щодо Теремків-2, там є 119-й автобус, який йде до Деміївської, і загалом він йде до Контрактової площі. Там можна доїхати до Деміївської, наприклад, якщо є можливість так у пасажирів, там вийти на Деміївську і трошечки пройтись до Либідської. Є там 12-й тролейбус, який йде на площу Українських Героїв через Либідську. Якраз з Теремків-2 він працює

Він додав, що нині є моменти, над якими варто працювати, щоб вдосконалити маршрути. На думку речника, в цьому напрямку ще працюватимуть фахівці, які ухвалюватимуть окремі рішення. Однак зараз є як мінімум ці два маршрути

Раніше повідомлялося, що 8 грудня рух поїздів метро на ділянці між станціями “Теремки” – “Деміївська” у Києві зупинено з міркувань безпеки та з урахуванням технічного стану тунелів.Як повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, підтоплення сталося через особливості ґрунтів у цьому районі. Під час будівництва тунелю в 2008-2010 роках втопився тоннелепрохідний щит. Роботи довелося вести в ручному режимі, що також негативно позначилося на якості будівництва.

Замість нього цим маршрутом курсуватиме наземний транспорт. Ці зміни будуть діяти до завершення ремонту перегінного тунелю.

Пізніше стало відомо, що міський голова Києва Віталій Кличко прибув до проблемної ділянки метрополітену, де через підтоплення закрили 6 станцій. На місці події Кличко зустрівся з керівництвом метрополітену та фахівцями, які проводять обстеження. За словами міського голови, попередньою причиною підтоплення є порушення умов будівництва.