Наразі організатору злочину та 4 спільникам повідомлено про підозру

Про це повідомила Київська міська прокуратура.

За даними слідства, у столиці діє дві групи осіб, які будучи між собою пов’язані, організували виготовлення підроблених документів, за допомогою яких чоловіки призовного віку могли безперешкодно перетинати державний кордон України в умовах воєнного стану, а також безпосереднє переправлення їх через державний кордон поза встановленими пунктами пропуску.

Вартість виготовлення документів про непридатність до військової служби складала 7 тис. дол. США, а вартість незаконного перетину державного кордону – 7 тис. євро. У ході документування злочинної діяльності із продажу довідок про непридатність до військової служби, осіб, причетних до їх продажу було затримано на «гарячому».

Також у ході контролю за вчиненням злочину, правоохоронцям вдалося зупинити незаконний перетин чотирма особами державного кордону України з Угорщиною та затримати перевізника.

Наразі організатору злочину та 4 спільникам повідомлено про підозру. Вирішується питання про обрання запобіжних заходів. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають. Встановлюються інші особи, які можуть бути причетні до незаконної схеми.

Фото: Фейсбук