Фігуранти надавали державі-агресору та незаконним органам влади, створених на тимчасово окупованій території України, послуги у сфері інформаційних технологій.

Про це повідомила Національна поліція Києва.

У повідомленні зазначили, що двоє підприємців у період з березня по травень 2022 року забезпечували функціонування програмного забезпечення для ведення господарської діяльності підприємствами, установами, організаціями держави-агресора та незаконних органів влади, створених на тимчасово окупованій території Донецької області.

Kyiv Media

Уродженців Донецької області, 1975 та 1970 років народження, правоохоронці затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За місцем їх мешкання та роботи правоохоронці провели санкціоновані обшуки, звідки вилучили документи, гроші, флеш-носії та сервери. Всі вилучені речі направлено на відповідні експертні дослідження.

Слідчі повідомили фігурантам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу України – колабораційна діяльність. Санкція статті передбачає позбавлення волі від трьох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна.

Фото: Фейсбук