Відповідна петиція опублікована на сайті Київради.

Прибрати рельси з Подолу, а саме Контрактової (площі), вул. Глибочицької, вул. Дмитрiвської», – йдеться у петиції.

Автор петиції пропонує зробити кінцеву зупинку трамвайного маршруту №14 на мiсцi Лук’янiвського ринку та продовжити маршрут до кінцевої зупинки трамвая №1 на вул. Симиренка.

Куренiвське депо має обслуговувати трамваї вiд метро Тараса Шевченка на Оболонь через Куренiвку i вул. Автозаводську, і можна зберегти маршрут вiд метро Тараса Шевченка до Пущi-Водиці», – зазначається в петиції.

Крім того, автор петиції виступає проти запуску трамваїв по вулицям Жилянськiй i Саксаганського для продовження маршруту до станції метро «Палац Спорту».

Кiнцеву зупинку швидкiсного трамвая бiля залізничного вокзалу пропонується облаштувати «для людей» i зробити естакаду i розворотне кiльце бiля Макдональдса. Таким чином, на думку автора петиції, пересадка з трамвая на станцію метро «Вокзальна» буде займати 5 хвилин замiсть 20-25.

Електронна петиція, адресована Київраді, розглядається за умови збору на її підтримку не менше 10 тисяч підписів громадян упродовж не більше 3 місяців з дня її оприлюднення.

При цьому електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на свою підтримку розглядається в порядку, встановленому законодавством про звернення громадян.

Петиція опублікована 17 серпня. На даний час її підписали 14 людей. Підписи збиратимуть ще 88 днів.

Фото: флікр