У Києві розгортають перші пів тисячі «Пунктів незламності», влада також закликає представників бізнесу створювати власні пункти обігріву.

Про це повідомили в Київській міській військовій адміністрації.

«Для захисту цивільного населення під час надзвичайних ситуацій по всій країні створюються “Пункти незламності”. Зокрема, в багатомільйонній столиці невдовзі буде введено близько пів тисячі таких об’єктів», – йдеться в повідомленні.

Інформацію про розташування «Пунктів незламності» можна дізнатися в районних військових адміністраціях, органах місцевого самоврядування або сайті.

Як зазначається, залежно від умов, один «Пункт незламності» зможе одночасно приймати від 40 до 500 людей без ліміту часу перебування.

Усі такі об’єкти будуть забезпечені головними базовими послугами: електрикою, теплом, водою, мобільним зв’язком, інтернетом через «Старлінки», першою медичною допомогою, кімнатами «матері та дитини».

Військове керівництво міста закликає бізнес долучатися до ініціативи й створювати на базі своїх закладів пункти обігріву.

«Це в майбутньому розвантажить “Пункти незламності” та дозволить більшій кількості мешканців отримати захист в разі виникнення надзвичайної ситуації», – підсумували в КОВА.

Як повідомлялося, у Києві відновили водопостачання на лівому березі, проте 70% столиці без електрики.

Фото: відкриті джерела