11 червня у столичному кінотеатрі Kino42 відбудеться благодійний марафон сеансів фільму Зошит війни.

Про це повідомили організатори марафону.

Так, 11 червня у столичному кінотеатрі Kino42 відбудеться благодійний марафон сеансів фільму Зошит війни. Усі отримані з продажу квитків кошти будуть перераховані на закупівлю дронів для ЗСУ.

«Для нас надзвичайно важливо допомогти нашим колегам, які на передовій. Для мене це навіть більше не прокат, а мистецька акція. Думаю феномен цього фільму в тому, що зараз він навіть більш актуальний, ніж рік тому. Приходьте, дивіться українське документальне кіно, підтримуйте ЗСУ!», — зазначив режисер Роман Любий.

Нагадаємо, Фільм створений з особистих відеозаписів із телефонів і камер українських бійців. Стрічка запрошує глядача у сюрреалістичну подорож на фронт війни з Росією — у химерне потойбіччя, де панують закони, відмінні від звичайного світу. Інша поведінка, інші стосунки, інший гумор. Герої прокидаються і засинають, радіють і плачуть, знімають відео та завжди відчувають, що запис може закінчитись у будь-яку мить.

Cвітова прем’єра фільму відбулася на фестивалі Docudays UA у 2020 році, де він здобув приз глядацьких симпатій та дві спеціальні нагороди.

Фото: Фейсбук