Вистава, якій аплодувала Європа, скоро в Києві! Театральна вистава «Азовсталь. Голоси» – 26 листопада, 17:00, Будинок Кіно, Київ.

«Азовсталь. Голоси» – це історія про Мужність. Про Сталь, що дзвенить у крові. Про Героїв, які на 68 днів стримали просування ворожої армії. Хто силою своєї волі паралізували окупантів і прикували увагу всього світу.

Це історія про тих, хто виборює нашу свободу на передовій, і про тих, хто зараз знаходиться в полоні і продовжує боротьбу. Герої мають жити, вони мають повернутись додому і ми не зупинимось про це говорити!

Світу кожного дня необхідно нагадувати про події «Азовсталі» та її захисників. Ця трагедія демонструє, що держава-терорист не має права бути учасником жодних міжнародних відносин — економічних, дипломатичних, культурних. 16 листопада було рівно пів року, як захисників Азовсталі перевели в російський полон і більшість з них досі там.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко писав у своєму Фейсбуці:

«Азовсталь та його захисники назавжди залишаться раною для нашого народу та його історії. Те, що скоїли злочинці рф в Оленівці, не піддається жодним визначенням. Складно було уявити, що на світі існує таке абсолютне та безпринципне зло. Росія – це держава-терорист, і світ має це визнати. Ми маємо говорити про це постійно, кожного дня нагадувати світу про трагедію Азовсталі …» – написав міністр.

Формат вистави: мультимедійний перформанс з елементами імерсивності.

Квитки: на karabas.com

У ролях: Валерій Харчишин, Людмила Ардельян, Ольга Собко, Олександр Пожарський, Олександр Жила, Анастасія Тарканій, Олександр Заїка.

Автор текстів Хачатур Васілян (родом з Маріуполя).

Режисер проєкту – Валерія Демченко.

Організатори: театр «Голоси», який створений, щоб голосом культури кричати про війну всьому світу. Більше інформації про виставу в соціальних мережах.

Перша європейська прем’єра відбулась 29 жовтня, м. Більбао, Іспанія.