Про це йдеться в повідомленні КМДА.

На вулиці облаштують новий тришаровий “дорожній одяг” з пониженими бордюрами і тактильною плиткою для пішоходів.

Також там зроблять смугу безпеки, розділову смугу, примикання, місцеві проїзди, тротуари, велодоріжки і рукави дощової каналізації. Перекладуть каналізаційні, водопровідні та тепломережі. Встановлять 320 опор мереж зовнішнього освітлення, а також зроблять благоустрій прилеглої території.

Вулицю Богатирську побудували в середині 1970-х років. Востаннє її реконструювали в середині 1980-х років. Тоді ж побудували шляхопроводи на перетині з вулицями Луговою, Добринською (трамвайний шляхопровід) та просп. Степана Бандери. Нині ця магістральна вулиця використовується транзитним транспортом в бік Вишгорода та перерозподіляє транспортні потоки в обхід центру столиці в напрямку Гостомеля (Варшавської траси) та в Одеському напрямку.

Раніше також повідомляли, що у Дарницькому районі Києва на вулиці Ревуцького, 40 запрацював оновлений безбар’єрний світлофор. Під час реконструкції там понизили бордюри, облаштували тактильну плитку і встановили пристрої звукового оповіщення для людей із порушеннями зору.