Про це йдеться в пресрелізі, переданому Укрінформу.

“Українці поважали королеву за її тверду позицію та солідарність зі своїм народом, а найбільше – за беззаперечну підтримку та допомогу Україні у повномасштабній війні. Вона стала на захист демократії та свободи”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що мешканці Києва принесли до Посольства Великої Британії квіти, малюнки та лампади на вшанування британського монарха. Захід підтримали й вимушені переселенці, для яких акція стала, зокрема, символічним жестом на підтримку внеску королеви в перемогу України на фронті.

“Я нещодавно приїхав зі Сходу, і це найменше, що я можу зробити у відповідь на підтримку Збройних Сил України”, – пояснив свою участь в акції 19-річний Іван.

Водночас подію відвідали представники київського осередку Національної скаутської організації України “Пласт”. Як зазначила пластунка Руслана Філімонова, для кожного представника цього руху вшанування пам’яті королеви Великої Британії є особливим церемоніалом, оскільки вона була виховницею скаутів.

“Так само як і ми – пластуни в Україні – займаємося вихованням молодого покоління, вона займалася тим самим у своїй країні”, – підкреслила Філімонова.

Фото: Відкриті джерела