Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
За її словами, від початку року до поліції Києва надійшло 17 051 звернення стосовно домашнього насильства. До міського Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству звернулися 3517 постраждалих. Загалом виходить 20 568 звернень.
«Згідно зі зведеною статистикою, за 10 місяців у Києві зафіксовано 20568 звернень стосовно домашнього та гендерно зумовленого насильства. За жовтень до поліції надійшло 3087 звернень, а до Центру гендерної рівності – 257. Також із початку року послугами наших кімнат кризового реагування скористалися 186 осіб (4 чоловіки, 98 жінок та 84 дитини). У міському притулку за цей же період перебували 38 осіб», – зазначила Марина Хонда.
Вона також нагадала, що зараз місто продовжує розбудову мережі закладів, які покликані допомогти постраждалим від домашнього насильства. Зокрема, ведуться роботи зі створення нового міського Притулку та розпочато ремонт у приміщенні, де з’явиться новий Денний центр – заклад, який працюватиме як структурний підрозділ міського Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству і на базі якого функціонуватиме мобільна бригада допомоги постраждалим.
Заступниця голови КМДА закликала не мовчати про випадки домашнього та гендерно зумовленого насильства і одразу звертатися до уповноважених органів.
Якщо ви постраждали від домашнього насильства – звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного.
Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за номером: 102.
Нагадаємо, на Оболоні відкриють Службу первинного соціально-психологічного консультування для постраждалих від насильства.
Фото: pixabay