Про це повідомляють на сайті ТРЦ GULLIVER.

Перша лекція відбудеться 15 вересня о 18:00 в ТРЦ Gulliver на 4-му поверсіВхід безкоштовний, але необхідно забронювати місце, оскільки кількість місць обмежена!

Перша лекція: «Музей Михайла Старицького в Києві. Український Парнас». Лектор: Анна Пузиркова (завідувач Музею Михайла Старицького).

Про що лекція:

У період кінця ХІХ – початку XX сторіччя в Києві, невелике мальовниче подвір’я на тодішній Маріїнсько-Благовіщенській вулиці (Саксаганського) 93, 95, 97, стало справжнім осередком українського культурного життя та громадського руху, адже об’єднало видатні родини української інтелігенції – Косачів, Лисенків та Старицьких.
Сучасники назвали цю місцину «Український Парнас» і в наш час, саме на цьому місті розташований Музей видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького.

Пропонуємо вам дізнатися більше про історію об’єднання цього унікального творчого осередку діячів української культури, а також віртуально завітати до музею Михайла Старицького – одного з видатних персоналій «Українського Парнасу», письменника, драматурга, театрального діяча.

Фото: Відкриті джерела