Про це розповів в ефірі КИЇВ24 директор КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський

Ми зараз опрацьовуємо питання запуску руху методом човника по обох коліям, таким як приклад методом роботи фунікулера. Інтервал буде складати приблизно 13 хвилин. Також ми опрацьовуємо разом з наземним транспортом залучення такого короткого маршруту від станції Либідська до станції Деміївська і Голосіївська. Найближчим часом, коли будуть опрацьовані всі безпекові заходи, ми повідомимо завчасно про відкриття такого маршруту. Потяг буде зупинятися на кожній станції з Теремків до Деміївської.

Він пояснив, що це означає, що тоді потяг рухатиметься по обох коліях у правильному та неправильному русі.

Від Деміївської до Либідської ми не зможемо їздити човником, бо зіб’ємо графік роботи від станції Героїв Дніпра до Либідської

Припинення руху між станціями Теремки та Деміївська

8 грудня рух поїздів метро на ділянці між станціями «Теремки» – «Деміївська» у Києві зупинено з міркувань безпеки та з урахуванням технічного стану тунелів.Як повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, під час будівництва тунелю у 2008-2010 роках втопився тоннелепрохідний щит. Роботи довелося вести в ручному режимі, що також негативно позначилося на якості будівництва.

Також архітектор Анатолій Фролов заявив в ефірі телеканалу КИЇВ24, що наступною катастрофою в Києві стане затоплення станції метро Контрактова площа.Фролов заявив, що ця катастрофа вже передбачувалася архітекторами та вченими, і що міська влада має терміново вжити заходів щодо її запобігання.

Замість нього цим маршрутом курсуватиме наземний транспорт. Ці зміни будуть діяти до завершення ремонту перегінного тунелю.

Того ж дня міський голова Києва Віталій Кличко прибув до проблемної ділянки метрополітену, де через підтоплення закрили 6 станцій. На місці події Кличко зустрівся з керівництвом метрополітену та фахівцями, які проводять обстеження. За словами міського голови, попередньою причиною підтоплення є порушення умов будівництва.

Через закриття на ремонт кількох станцій київського метрополітену влада міста введе зміни в організації дорожнього руху на найбільш завантажених відрізках доріг. Зокрема, збільшать пропускну спроможність громадського транспорту, відрегулюють хронометраж перемикання сигналів світлофора, перенесуть зупинки громадського транспорту та змінять деякі дорожні знаки.