У Подільському районі Києва правоохоронці затримали двох чоловіків, які вночі намагалися обікрасти припаркований автомобіль на Андріївському узвозі.
Про це повідомили у поліції Києва.
За даними слідства, 29-річний та 37-річний чоловіки пошкодили багажник автомобіля ВАЗ та проникли до салону. Зловмисники планували викрасти магнітолу, мастило, одяг та інші речі.
Однак їх помітили патрульні поліцейські, які несли службу на вулицях міста. Побачивши правоохоронців, чоловіки намагалися втекти, проте їх затримали.
Затримання та покарання
На місце викликали слідчо-оперативну групу Подільського управління поліції. Правоохоронці задокументували злочин та затримали фігурантів у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури повідомили чоловікам про підозру за ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 185 КК України — незакінчений замах на крадіжку, вчинений за попередньою змовою групою осіб, із проникненням у сховище в умовах воєнного стану.
Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.





























