Про це стало відомо із даних системи «Прозорро».
Протягом 2020-го в центрі Києва облаштують п’ять автоматизованих громадських туалетів модульного типу.
Чотири по 1,92 мільйона гривень, п’ятий – 1,62 мільйона гривень.
Убиральні повністю автоматизовані: миття, дезінфекція і сушка унітазу, миття і дезінфекція підлоги після кожного відвідувача, розсування дверей, подача туалетного паперу, мила та води для рук, безконтактна сушка рук, вентиляція і підігрів повітря, індикація, оплата купюрами і монетами або картками. Крім цього, є кнопку виклика допомоги, таймер на 15 хвилин, датчик присутності, антикорозійний і антивандальний захист.
За інформацією «Наших грошей», замовлені автоматизовані модульні туалети з однією кабінкою в кілька разів дорожчі від неавтоматизованих. «Наприклад, цьогоріч Криворізька міськрада купила туалети з двома – звичайною та інклюзивною – кабінками за 600 тисяч гривень. Лубенська міська рада придбала модульний туалет із трьома – чоловічою, жіночою та інклюзивною – кабінками за 480 тисяч гривень. А Роздільнянська міськрада взагалі замовила туалет із п’ятьма – двома чоловічими, двома жіночими та однією інклюзивною – кабінками за 187 тисяч гривень».
Ціна угоди всього на 4 650 гривень (0,05%) нижча від очікуваної вартості закупівлі.
Довідково: засновниками столичної «Сервіс Столиця Інновейшн» є директорка Тетяна Пачина з Києва та Карін Ріхова із Чехії. Раніше частка останньої належала вірґінському офшору «Сільвана Ентерпрайзис Корп.», бенефіціаром через який був Луіс Стеффан Феррер. Усього з 2017-го переможець отримав державних підрядів на 19,64 мільйона гривень.
Фото: КМДА