Таку заяву зробив секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко в ефірі КИЇВ24.

Cподіваємось, що успішним стане питання оновлення Департаменту охорони культурної спадщини. І звичайно, що будемо посилювати Архітектурно-містобудівну раду, яка, на жаль, по закону має консультаційні функції. Але ми будемо намагатися робити так, аби будь-які спірні проєкти все ж таки проходили і архітектурно-містобудівну раду. 

Також Бондаренко прокоментував ситуацію з незаконною забудовою в місті. Зазначив, що наразі інструменти для боротьби з цим обмежені. Однак він також зауважує, що були випадки, коли Київська міська рада розривала договори оренди земельних ділянок і йшла в суд. Він висловлює сподівання, що можливо, зміна політичної більшості призведе до створення законів, які сприятимуть інтересам громадян, а не забудовників.

На жаль, дійсно, місто на сьогодні трошки обмежене в інструментах протидії незаконним забудовам/ Разом з тим, в нас є також випадки, коли Київська міська рада розривала договори оренди земельних ділянок. Йдемо далі через суд. Можливо, монобільшість все ж таки вирішить, що в законодавстві потрібно ставати на сторону людей, а не забудовників і відтак будемо мати інші закони.

 

Фото: відкриті джерела