Авторами ініціативи стали активісти “Фонду памʼяті Макса Левіна”, передає Інститут масової інформації.

Ініціаторами встановлення таблички виступили друзі та колеги Макса, які створили громадську організацію “Фонд пам’яті Макса Левіна”. Колеги-журналісти вважають, що питання меморіалізації загиблих від російсько-української війни має обговорюватись у суспільстві.

Колега фоторепортера Маркіян Лисейко зазначив, що встановлення таблички було важливим жестом пам’яті. На табличці розміщено QR-код, який веде на сторінку з біографією фотографа.

КИЇВ24

“Тут – це останнє, що Макс бачив, що відчував, який ліс – він, у принципі, не змінився, тільки тепліше стало”, – каже Маркіян Лисейко.

Загибель Макса Левіна: що відомо

Нагадаємо, що 13 березня 2022 року Макс Левін та його друг Олексій Чернишев загинули від рук російських військових. Чоловіки відправились у Гуту Межигірську документувати наслідки російської агресії. Вони залишили машину та пішли в бік села Мощун. З того часу зв’язок з ними зник.

Пізніше стало відомо, що у тому напрямку почались інтенсивні бої. Тіло Макса знайшли 1 квітня після тривалих пошуків на Київщині.

У нього залишились четверо неповнолітніх синів, цивільна дружина та літні батьки.

Максим працював з низкою видань та фіксував воєнні події на Київщині під час повномасштабного вторгнення РФ в Україні. КИЇВ24