Крім порушення закону такими діями любителі екстриму ставлять під загрозу безперебійне водозабезпечення міста, а також наражають себе на небезпеку, адже у темних та глибоких штольнях є великі ризики отримати травму.

Про це повідомили у Київводоканалі.

У повідомленні зазначили, що днями у штольню однієї з водопровідних насосних станцій проникли двоє правопорушників. Молоді люди принесли із собою їжу та напої та планували святкувати там день народження. Фахівці Київводоканалу одразу ж виявили проникнення, за допомогою військовослужбовців територіальної оборони затримали порушників та передали їх поліції.

Комунальники наголосили, що штольні підприємства, через які проходять водопровідні мережі та каналізаційні колектори – не місце для розваг, а режимні стратегічні об’єкти, які охороняються законом. Зараз, коли в країні йде війна, відповідальність за порушення закону в частині доступу на стратегічні об’єкти є особливо суворою.

Крім порушення закону такими діями любителі екстриму ставлять під загрозу безперебійне водозабезпечення міста, а також наражають себе на небезпеку, адже у темних та глибоких штольнях є великі ризики отримати травму. Киян закликали бути розсудливими та не намагатися проникнути на об’єкти Київводоканалу, адже це не місце для розваг.

Фото: Фейсбук