У приміщеннях ПрАТ АК «Київводоканал» сьогодні проводяться обшуки слідчою групою Головного слідчого управління Національної поліції України.

Про це повідомили у КМДА.

“Слідчими здійснюється досудове розслідування стосовно нежитлових будівель, що знаходяться у володінні та користуванні «Київводоканалу», та щодо яких «Київводоканалом» подано заяву про вчинення кримінального правопорушення (рейдерське захоплення), а також щодо яких Департамент Комунальної власності КМДА спільно з «Київводоканалом» звернулись до суду, для того щоб скасувати рішення про реєстрацію майна під іншими номерами, вчинене рейдерським способом, шляхом занесення до єдиного державного реєстру на підставі внесення до статутного капіталу певного ТОВ”, – йдеться у повідомленні.

«Київводоканал» співпрацює зі слідством, надає правоохоронним органам запитувану документацію з метою неупередженого та об’єктивного розслідування.

Як ми писали, керівникам двох департаментів ПрАТ “Київводоканал” повідомлено про підозру у привласненні близько 2 млн гривень бюджетних коштів під час закупівлі насосів.

Фото: Відкриті джерела