До останнього часу тут планувалося зведення ЖК Sundance.

Архітектурна компанія AIMM представила новий проект забудови на Микільській Слобідці, житловий комплекс називається SkyWaves. Проект замовила компанія-забудовник «Нова Слобідка».

На візуалізаціях можна побачити три пронумеровані комплекси висотних будівель.

Крім цього зазначається, що буде проведена реконструкція набережної.

Зауважимо, що «Комплекс 3» на візуалізації розташований на Микільсько-Слобідській, 7/9. За цією адресою той самий забудовник раніше планував звести три 25-поверхових будинки  ЖК Sundance. Але в листопаді 2021-го будівництво визнали незаконним і зупинили.

Нагадаємо: вказана ділянка розташована в межах прибережно-захисних смуг, де будроботи заборонені законом. Територія входить до Держреєстру нерухомих пам’яток України ландшафту Київських гір і долини Дніпра.

Щоб відновити зведення висоток, забудовники вже не раз залучили тітушок, яких місцеві мешканці намагалися не пускати на будівництво.

Будівництво ведуть ТОВ «Нова Слобідка» та ТОВ «ЛВ-Холдинг». За даними з відкритих джерел, ТОВ «Нова Слобідка» зареєстровано у 2010 році, власниками підприємства зазначені Юлія Лабенська й Олександр Стельмащук; ТОВ «ЛВ-Холдинг» зареєстровано у 2004 році, його власниками є Олександр Пугач (98%) і Андрій Поминальний.

Реальними замовниками будівництва називають столичних девелоперів Вадима Столара та Олександра Насіковського.

Загалом на Микільсько-Слобідській, 7/9, є три земельні ділянки. Одна з них, що посередині, належить забудовнику, а дві інші він орендував, поки у вересні 2021-го їх не передали на баланс «Київзеленбуду».

У листопаді 2021-го Київрада збиралася викупити в забудовника й останню ділянку на Микільсько-Слобідській, 7/9, для створення парку. Наразі вона ще перебуває у власності ТОВ «Нова Слобідка». Але через розташування ділянок забудовник не має самостійного під’їзду до свого майданчика.

Фото: прес-служба