Лікування  тут проходить за безкоштовною міською програмою «Здоров’я киян», інформує кореспондент КИЇВ24.

У приміщеннях замінили всі комунікації, підвели медичні гази, оновили вентиляційну систему та закупили сучасне обладнання. Також, нещодавно, за кошти меценатів, на території лікарні облаштували доріжки для реабілітації людей із порушеннями опорно-рухового апарату та травмами. На них пацієнти, зокрема військові, вчаться практично заново ходити.

Як стало відомо, 350 хворих пролікували у двох нових відділеннях. Загалом за пів року роботи до цих відділень звернулися близько 2000 пацієнтів – з захворюваннями ока та тих, хто потребують невідкладної допомоги. Серед них є як цивільні, так і військовослужбовці. Лікування  тут проходить за безкоштовною міською програмою «Здоров’я киян».

Перевіряв капітальний ремонт та роботу відділень мер столиці, Віталій Кличко. У приміщеннях замінили всі комунікації, підвели медичні гази, оновили вентиляційну систему та закупили сучасне обладнання на суму 77 мільйонів гривень.

Також, нещодавно, за кошти меценатів, на території лікарні облаштували доріжки для реабілітації людей із порушеннями опорно-рухового апарату та травмами. На них пацієнти, зокрема військові, вчаться практично заново ходити.

Нагадаємо, що ряд київських медзакладів будуть забезпечені безперебійним енергопостачанням завдяки встановленню автономних сонячних електростанцій.

Фото: Київ24