Дорожнє покриття на зазначеній частині по вулиці Йорданській було зношеним та потребувало негайного оновлення.

Про це повідомили у Київській міській раді.

У повідомленні зазначили, що працівники комунальних підприємств в умовах воєнного стану продовжують ремонтувати автошляхи з метою підвищення рівня безпеки всіх учасників дорожньо-транспортного руху.

«Мешканці Оболонського району звернулись до моєї громадської приймальні щодо проведення належного ремонту автомобільної дороги. Дорожнє покриття на зазначеній частині по вулиці Йорданській було зношеним та потребувало негайного оновлення. Аварійний стан дороги ускладнював роботу екстрених служб, які прямували на виклики. Керівництво КП «ШЕУ Оболонського району» оперативно відреагувало на моє депутатське звернення, та відремонтували асфальтне покриття. Відтепер маршрут зручний та безпечний для водіїв і пішоходів. Міська влада створює комфортні умови для пересування автомобілістів задля зменшення кількості ДТП у столиці. Закликаю киян та гостей міста не нехтувати правилами дорожнього руху», – зазначили у Київраді.

І додали, що в цей складний воєнний час депутатські громадські приймальні працюють у посиленому режимі, кожен громадянин може направити звернення або прийти особисто задля того, щоб вирішити різного роду господарські питання.

Фото: Київрада