Про це повідомляє Київська міська рада.

«У Київській міській раді зазначили, що у травні поточного року експертна комісія порекомендувала включити вулицю Олександра Матросова до переліку міських об’єктів, назви яких пов’язані з Російською Федерацією або її сателітами», – йдеться в повідомленні.

Аби деколонізувати столичну топоніміку за допомогою рейтингового електронного голосування в додатку «Київ Цифровий» було обрано нову назву цієї вулиці. Серед варіантів щодо перейменування найбільшу кількість, а саме 7 857 голосів набрала пропозиція – Генерала Кульчицького.

Нова назва була запропонована на честь українського військового, начальника управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління Національної гвардії України, Героя України Сергія Кульчицького, який загинув під Слов’янськом, захищаючи Україну.

«За результатами голосування та на основі експертних висновків депутатський корпус Київської міської ради підтримав рішення щодо перейменування вулиці Олександра Матросова на Генерала Кульчицького», – додали в міськраді.

Нагадаємо, що в Києві перейменували вулицю Мічуріна на Морських піхотинців.

Фото: відкриті джерела