14 липня у Подільській райдержадміністрації відбулась нарада з питань комплексної реновації території Подолу. Про це повідомляє Подільська РДА у Facebook.

Під час наради Подільської РДА обговорили реконструкцію Контрактової площі та вулиці Сагайдачного.

«Це два великі об’єкти, які надважливі та знаходяться в пріоритеті завдань Подільської райдержадміністрації. Необхідно включити їх на наступний рік в проект Програми економічного і соціального розвитку міста Києва», – дав доручення голова Подільської РДА Віктор Смирнов.

Валентин Мондриевский провів нараду з питань комплексної реновації території Подолу14 липня у Подільській…

Опубліковано Подільська РДА Вівторок, 14 липня 2020 р.

Заступник голова КМДА Валентин Мондриївський окремо зупинився на обговоренні санітарно-технічного стану території району: «Необхідно забезпечити своєчасне та якісне прибирання доріг, придорожніх територій, тротуарів, зупинок громадського транспорту, парків та скверів. Ще раз наголошую на тому, що ненаших територій немає, тому необхідно налагодити дії між службами та скоординувати сили під час прибирання», – сказав він.

Представник «Київзеленбуд» повідомив, що вже погоджений проект та розпочато роботи реконструкції фонтану «Самсон» та відкрилась 2-а черга Куренівського парку.

У ході наради обговорили й проведення ремонту асфальтового покриття проїзної частини вулиці Оболонської.

З цього питання директор «ШЕУ по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району» Олег Хмарський доповів, що ремонт заплановано завершити до кінця поточного тижня.

Нагадаємо, на Контрактовій площі почали готувати до реставрації територію навколо фонтану «Самсон», на яку планують витратити 2,5  мільйона гривень.

Фото: pixabay