Польські протести проти експорту з України використовують політики й іноземні спецслужби, і місцеві фермери це зрозуміли.

КИЇВ24
Протест фермерів у Варшаві, gettyimages

Таку думку висловив в ефірі телемарафону заступник міністра економіки України Тарас Качка.

«Дуже добре те, що самі фермери зрозуміли, що їхні протести використовують політики радикальні і російські спецслужби, які намагаються створити враження міжнаціональної ворожнечі між українцями і поляками. Вже у ЗМІ з’явилося, що самі лідери протестів говорять про те, що ними користуються ті, хто інсценує всі ці «розсипання» [українського зерна]», – сказав він.

За словами заступника міністра економіки України, уже є «усвідомлення цього ризику», а польський уряд, за даними Качки, розслідує усі такі випадки.

«Польський уряд зрозумів і зумів переконати фермерів, що у таких продуктах, як пшениця, польські фермери конкурують не з українською, а з російською. І не на території Польщі, а в регіоні», – зазначив він.

Блокування українсько-польського кордону: що відомо

Польські фермери продовжують блокувати рух для вантажних транспортних засобів на шести пунктах пропуску, у чергах з боку Польщі стоять 2200 фур. Найбільше протестувальники перешкоджають руху вантажівок, що прямують з України у Польщу.

Водночас прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск на пресконференції заявив, що між країнами ведуться переговори про повне закриття кордону з Україною

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

Останні новини

24 Квітня 2024
Погода
Більше новин