Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

За даними Держпродспоживслужби, захворіло четверо дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти за адресами вул. Грузинська, 35-А та вул. Анни Ахматової, 35-Б. Усі діти були госпіталізовані.

За результатами лабораторних досліджень, у 10 із 20 відібраних змивів з об’єктів навколишнього середовища в першому садочку та у 8 із 20 відібраних змивів у другому садочку виявлено бактерії групи кишкової палички. Крім того, у другому садочку дві проби води не відповідали вимогам «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Виявлені порушення становлять загрозу для життя та/або здоров`я дітей. Тому, Головний державний інспектор виніс Рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів у цих закладах.

Крім того, Держпродспоживслужба направила листи:

  • на Департамент освіти й науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо вжиття заходів реагування;
  • на Дарницьке управління поліції Головного управління Національної поліції України у м. Києві щодо вжиття заходів реагування;
  • на Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області щодо вжиття заходів реагування до постачальника готових страв (кейтеринг) ТОВ «Кідс Кейтеринг Київ».

Фото: Відкриті джерела