Про це розповів заступник начальника ГУР генерал-майор Вадим Скібіцький в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

За його словами, процесом формування корпусу керує Міністерство оборони РФ. Разом з цим представник ГУР згадав бригаду «Ветерани», яка також є добровольчим корпусом, який застосовує Росія.

Так, їх активно використовують через те, що мають бойовий досвід. Тобто на полі бою їх зараз можна побачити, — додав Скібіцький.

Наразі новостворений корпус діє в районі Авдіївки. Підхід використовують такий самий, який застосовував «Вагнер» у Бахмуті. Йдеться про постійні штурмові дії та досягнення результату за будь-яку ціну.

Що стосується зарплати, то вона там майже така сама, як і в збройних силах Росії. Але у «Вагнера» зарплата була вищою, і «Вагнер» дуже цінував своїх інструкторів і командирів, — розповів Скібіцький.

Згадав Скібіцький й іноземних найманців, які воюють за Росію та зауважив, що африканці та сирійці не хочуть іти воювати проти України, а використовують це як шанс потрапити до Європи.

Ніхто не хоче йти воювати. Вони сюди йдуть просто для того, щоб потім втекти й потрапити в Європу. Усі думають, що вони йдуть сюди воювати. Але це не так. Повірте, — сказав він.

Заступник керівника ГУР заявив, що за першої можливості вони намагатимуться потрапити до Європи.

Раніше українські партизани зафіксували, що до окупованого Криму прибула велика кількість російських солдатів. У новоприбулих є маркування ПВК «Вагнера»