Головну електропідстанцію Севастополя ПС 330/220/110/35 кВ «Севастополь», яка розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС, уразили вночі 24 червня, повідомив командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді з позивним «Мадяр».
За словами «Мадяра», по підстанції було завдано сім ударів. Вона є ключовим елементом енергосистеми окупованого Севастополя та забезпечує розподіл електроенергії, яку виробляє Балаклавська ТЕС.
Окрім Севастополя, протягом ночі підрозділи 1-го окремого центру Сил безпілотних систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС відпрацювали ще низку цілей.
Читайте також: Пожежа на ТЕЦ і знеструмлення районів Криму – біля Керчі повідомляють про ураження російської ППО та дронів
48 уражених цілей
Як зазначив командувач СБС, у ніч проти 24 червня українські безпілотники результативно уразили 48 оперативних та планових військових цілей у глибині противника на тимчасово окупованих територіях півдня України.
Нагадаємо, ССО повідомили, що знищили залізничний міст через Північнокримський канал.





























