Також місто розпочало відновлювальні роботи в будинках на вулицях Крушельницької, Гаврилишина, Ірпінській, на поспектах Свободи та Лобановського.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

У повідомленні зазначили, що сьогодні будівельники, розбираючи завал у ліфтовій шахті одного з під’їздів пошкодженого будинку на вулиці Богатирська, 20, знайшли уламок російської ракети.

Київ Media

«У червні ми розпочали відновлення 11 житлових будинків, які зазнали найбільших руйнувань внаслідок ракетних обстрілів російськими варварами. Нещодавно перевіряли, як тривають роботи на вулиці Чорнобильській. Сьогодні – тут, на Богатирській. Також місто розпочало відновлювальні роботи в будинках на вулицях Крушельницької, Гаврилишина, Ірпінській, на поспектах Свободи та Лобановського», – сказав мер Києва Віталій Кличко.

Київ Media

І додав, що завершити роботи на першочергових об’єктах місто планує до початку опалювального сезону.

«Сьогодні ми перевіряємо, як тривають роботи на пошкодженому багатоквартирному 9-ти поверховому житловому будинку на вулиці Богатирській, 20. У будинку – 144 квартири, пошкоджені – 100 квартир. Тобто 70 відсотків житлового фонду. В результаті ракетного удару повністю зруйновані дві стінові панелі сходових клітин, ліфтова шахта, частково зруйновані сходи та сходові майданчики, перегородки, вибиті вікна. Фахівці, які здійснювали експертизу, встановили, що будинок придатний до відновлення. Тож сьогодні місто працює над тим, щоб уже за три місяці, до початку опалювального сезону, мешканці повернулися до своїх домівок. Ми вже розпочали, зокрема, утеплення фасаду, заміну вибитих вікон. Тож після реконструкції ця 9-ти поверхівка буде відповідати всім сучасними енергоефективним нормам», – зазначив Кличко.

Окрім того, на об’єкті виконують роботи із влаштування підсилень конструкцій, вивозять будівельне сміття. Здійснюють демонтаж зруйнованих залізобетонних конструкцій, очищення поверхонь стін від нагару.

Фото: КМДА