Про це в ефірі КИЇВ24 розповів начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.

Ворог тримає там досить потужне угруповання – зараз вони займаються формуванням 12 штурмових рот, це приблизно десь 2000 осіб. Проте це вже свідчить про їхню слабкість, скільки раніше ми говорили про батальйонно-тактичні групи, то тепер ми вже говоримо про роти, що значно менше, ніж те, що вони могли зробити раніше.

За його словами, ці 110 тисяч окупантів, які перебувають на цьому напрямку – це загальне угруповання, це включно з тиловими підрозділами, з підрозділами обслуговування.

Це не означає, що всі ці 110 тисяч стоять зі зброєю в руках. Проте ці загони, які вони зараз формують й з тих людей, які займаються тиловим забезпеченням – це зв’язківці й різні інші представники тилових підрозділів і служб.

Він розповів, що за минулу добу не зафіксовано жодного бойового зіткнення з противником, проте 538 разів ворог обстрілював позиції ЗСУ та 17 разів використовував авіацію.

Це і К-52, і Су-25. Проте безуспішно. Всі його постріли були мимо цілей. 64 окупанти вдалося ліквідувати та вдалося знищити 20 одиниці озброєння та військової техніки противника на цьому напрямку.

Раніше у Сєвєродонецькій МВЦА повідомили, що ворог продовжує наступати на трьох напрямках на східному фронті.

Фото: getty images