У столичних школах 31 травня завершився навчальний рік.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

За словами, заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, у зв’язку із введенням воєнного стану через посилення військової агресії російської федерації на території України, навчальний рік у столичних закладах загальної середньої освіти завершився в дистанційному форматі, без традиційного урочистого святкування у школах.

«Традиційно сьогодні завершився навчальний рік у столичних школах. У час повномасштабної війни це свято для учнів, освітян та батьків набуває нового змісту. Кожен із нас вірить, що восени дітвора зможе повернутись до навчання, спілкуватись з однолітками та отримувати нові знання. Цьогоріч завершують навчання за програмами Нової української школи 34 тисячі випускників 4-х класів, також 26,3 тисячі дев’ятикласників отримають свідоцтво про базову середню освіту. Ми щиро вітаємо 17,3 тисячі одинадцятикласників, які здобули повну загальну середню освіту та бажаємо їм самореалізуватись і втілити власні мрії у вільній та незалежній Україні. Крім цього, спільно з киянами цьогоріч у столиці завершують навчання 709 учнів, які є тимчасово переселеними з інших регіонів України, з них 78 – отримають свідоцтва про повну загальну середню освіту», – наголосив Мондриївський.

Він додав, що у столиці вже триває підготовка до нового навчального року. Першочергово ресурси спрямовано на проведення ремонтних робіт у приміщеннях, які були пошкоджені російськими окупантами. Також заклади загальної середньої освіти Києва з 2 травня приймають документи на вступ до перших класів – подати заяву можна до 1 червня поточного року.

Фото: Фейсбук