Сьогодні, 20 липня, Київською місцевою прокуратурою № 7 скеровано до суду обвинувальний акт відносно мешканки столиці, яка шахрайським шляхом заволодівала грошовими коштами громадян під приводом надання туристичних послуг та продажу побутової техніки на загальну суму понад 700 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва в Facebook.

СУДИТИМУТЬ ШАХРАЙКУ, ЯКА НА ТУРИСТИЧНИХ ПУТІВКАХ ТА ПРОДАЖІ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ ОШУКАЛА ГРОМАДЯН НА 700 ТИС. ГРН…

Опубліковано Прокуратура міста Києва Понеділок, 20 липня 2020 р.

Жінка, не будучи оператором з надання туристичних послуг та не маючи на меті наміру та можливості виконувати зобов’язання за договорами про туристичне обслуговування, розповсюджувала інформацію серед своїх знайомих та родичів про вигідні умови придбання путівок на відпочинок в Туреччині та Єгипті за вигаданою пільговою програмою.

Крім того,  підозрювана обманювала щодо можливості придбання побутової техніки зі знижками через відому торгівельну мережу, хоча насправді ані можливостей, ані відношення до вказаної компанії не мала.
За результатами розслідування встановлено 43 факти шахрайського заволодіння зловмисницею грошовими коштами 18 громадян у період з жовтня 2016 року по листопад 2018 року.
Правопорушниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст.190 КК України, та обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.
Фото: unsplash