У Ворзелі російські військові кілька днів знущалися і гвалтували 15-річну дівчину.

Про це розказав громадянин Казахстану Костянтин Кястутисович, який рятував людей з окупованого Ворзеля, повідомляє 24 канал.

В окупованому росіянами селищі стояло озброєння і проживало чимало загарбників. Саме тому багато місцевих мешканців просили про допмогу, адже багатьох не пускали на евакуацію. 

Кястутисович возив до населених пунктів під Києвом гуманітарну допомогу. Під час однієї з поїздок він виклав з багажника продукти. Натомість туди непомітно залізла дівчинка. 

“Побачив, коли вже від’їхав, що у мене між сидіннями лежить дитина. Я побачив її погляд, вона просто сказала: “Врятуйте мене”. Я тоді такий страх пережив, бо розумів, що щось не так, і її можуть шукати”, – пригадує чоловік.

За словами волонтера, 15-річна дівчинка лежала схованою до українського блокпоста. Вже згодом вона розповіла: з неї знущалися і ґвалтували. Крім того, на очах дитини вбили 14-річного хлопчика, а матір підстрелили. Жінка два дні стікала кров’ю і згодом померла. Дівчинка просиділа у підвалі десять днів.

“Вона розказала мені цю історію, то я дві доби не спав. Я не поїхав на другий день до Ворзеля, я просто плакав. Не міг уявити, що у 21 столітті таке можуть творити люди. Це були 20-річні хлопці, росіяни, які з неї знущалися. Вони пили, ґвалтували її, фільмували це на телефон. Вони фактично показували на ній всю ненависть до України, на цій 15-річній дівчинці”, – розповів Кястутисович

Наразі дівчинку відправили до Латвії. Там вона проходить реабілітацію.

Фото: Фейсбук