Про це пише агентство Reuters.

За словами єврокомісарки, вона підтримує право на протести, але ситуація з блокуванням зовнішніх кордонів ЄС є «неприйнятною»:

Немає доброї волі в пошуку рішення… і майже повна відсутність участі польської влади, яка повинна забезпечити дотримання закону на цьому кордоні. Я підтримую право людей на протести, але весь ЄС, не кажучи вже про Україну, країну, яка зараз перебуває у стані війни, не можна взяти в заручники, блокуючи наші зовнішні кордони.

Водночас вона зазначила, що Єврокомісія залишає за собою право втручатися в забезпечення дотримання правил і застосування закону.

Своєю чергою Reuters пише, що польські далекобійники скаржаться: вони програють українським компаніям, які пропонують нижчі ціни на свої послуги та перевозять вантажі в межах ЄС, а не лише між блоком та Україною.

Блокада польськими перевізниками кордону: причини та наслідки

З 6 листопада 2023 року польські перевізники блокують рух вантажівок на чотирьох з восьми пунктів пропуску на кордоні з Україною. Це призвело до затримок у перевезенні вантажів та пасажирів, а також до економічних втрат для України.

Блокада почалася після того, як Європейська комісія (ЄК) не продовжила обмеження на імпорт української агропродукції до 15 вересня 2023 року. Ці обмеження запровадили в травні 2022 року, щоб захистити польських, румунських, угорських, болгарських та словацьких фермерів від конкуренції з дешевшою українською агропродукцією.

Польські перевізники вважають, що продовження заборони було б справедливим, оскільки вони також постраждали від війни в Україні. Блокуючи кордон,  прагнуть звернути увагу польської влади на їхні проблеми.

Блокада кордону призвела до затримок у перевезенні вантажів та пасажирів. За даними Міністерства інфраструктури України, у перший день протесту на пунктах пропуску на кордоні з Польщею було понад 10 тисяч вантажівок. Це призвело до затримок у постачанні товарів до України та Європи.

Україна також подала позов до Світової організації торгівлі (СОТ) проти Польщі, Угорщини та Словаччини, які продовжили заборону на імпорт українського зерна.