Про це повідомляється у звіті Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.
За даними ООН, за період з 31 січня до 28 березня кількість громадян, які отримали офіційний статус захисту в країнах Європи, збільшилася на 185 тисяч осіб.
Більшість українців зі статусом тимчасового захисту мешкають у Польщі – понад 1,57 млн осіб. Друге місце за кількістю українських біженців посідає Німеччина – 922 тисячі українців. У Чехії знайшли притулок 502 тисяч людей.
У Британії проживає понад 191 тисяча українських біженців. Понад 173 тисячі українців отримали притулок в Італії, а понад 171 тисячу – в Іспанії. Понад 123 тисячі українців зупинилися в Румунії.
У Данії перебуває 38 тисяч осіб, у Фінляндії – понад 50 тисяч українців; у Франції – 119 тисяч жителів.
Всього з 24 лютого 2022 року на території Європи було зафіксовано понад 8 мільйонів українських біженців. Згодом частина з них повернулася додому або поїхала до інших країн світу.
Як повідомлялося раніше, ЄС запроваджує доступний та безоплатний роумінг для українських біженців.
Метою Всесвітнього дня без тютюну було заохотити всіх людей у всьому світі, які курять або жують тютюн, кинути палити принаймні на 24 години. Широке висвітлення цієї події в пресі стимулювало та виявило низку політичних та медичних освітніх заходів, пов’язаних із заходом, конкретною темою якого було «Тютюн чи здоров’я: обери здоров’я».
Фото: Відкриті джерела