Про це розповіли у КМДА.
Розробники додали до застосунку сучасний інтерфейс, а навігація стала зручнішою. Також спростили переходи користувачів у профіль та на екрани сервісів. Тож у профіль можна буде потрапити, потягнувши екран ліворуч, а до сервісів — праворуч.
Крім того, меню сервісів видозмінили, оскільки їхня кількість перевищила 30.
Також на прохання користувачів до застосунку додали окрему категорію в сервісах із посиланнями на міські сайти. Там можна знайти благодійні фонди, способи допомогти армії та інші важливі джерела.
Що відомо про “Київ Цифровий”
“Київ Цифровий” — мобільний застосунок, який створили у 2021 році.
Там є такі можливості, як оплата банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту. Також там можна переглядати мапу укриттів офлайн, скаржитися, якщо вони недоступні чи мають незадовільний стан.
Також у застосунок надходить сповіщення про повітряні тривоги. А влітку 2024 року, коли почали обмежувати електроенергію, з’явилася інформація про графіки вимкнення світла.
Які ще функції доступні у застосунку “Київ Цифровий”
- “Рух транспорту” – карта маршрутів громадського транспорту з мапою зупинок.
- “Погодинне паркування” – послуга, яка допоможе знайти місце та оплатити користування паркінгом.
- “Штрафи” – відстежуйте повідомлення про необхідність сплатити штраф за порушення ПДР.
- -“Паркувальні абонементи”.
- “Мапа укриттів” – актуальні дані про безпечні місця, а також пункти обігріву на випадок довготривалої відсутності світла.
- Евакуація” – пошук автомобіля на штрафмайданчиках Києва за реєстраційним номером.
- “Запис до ЦНАПу”.
- “Петиції” та “Опитування”.
- “Оплата комунальних послуг” – в особистому кабінеті можна вказати адресу проживання та отримувати електронні квитанції за світло, газ, воду, опалення та обслуговування багатоквартирного будинку. Ще одна перевага – автоматичне сповіщення про відсутність світла і води та орієнтовний час повернення послуги.
Нагадаємо, що у березні 2024 року розробники застосунку “Київ Цифровий” додали фунікулер до розділу “Рух транспорт”. Також в оновленій версії додатка з’явилась мапа виходів зі станцій метро. Детальніше про березневе оновлення можна почитати ТУТ.