Про це розповів народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики Микола Княжицький в етері КИЇВ24. 

Ми не мовчимо в ганчірку. Ми можемо і зобов’язані звернутися до Ради України-НАТО і сказати, що це блокування становить загрозу для нашої національної безпеки й польської національної безпеки. Це правильний вихід. Якщо буде ембарго, буде, я думаю й ембарго з нашого боку.

Водночас нардеп зауважив, що не треба недооцінювати поляків. По-перше, польський уряд — дійсно наші союзники. Крім того, після виборів до Європейського парламенту, у них буде найбільше представництво з усіх в Європейському Союзі, каже Княжицький. 

Бо одна з правлячих партій, партія Туска, здобуде там дуже багато голосів. А це частина народної партії, яка теж обирає Урсулу фон дер Ляйен, наприклад, і її позиція буде від цього залежати.

Можновладець вважає, що Україна має дивитися далекоглядно — бути жорсткими, відстоювати свою позицію, але не виходити з діалогу.

Намагатися не мати ворогів всюди де тільки можна, а коли не можна й будемо приперті до стіни й вводитися ембарго, то доведеться відповідати симетрично.