Про це повідомляє Міністерство економіки України.

Це магазин, у якому нічого не можна купити. Замість товарів – тут є 18 предметів, що символізують людську цінність: свободу, гідність, стійкість. Кожен експонат має штрих-код, який можна сканувати, щоб переглянути «ціну», якою Україна виборює під час війни право на освіту, свободу вибору, медичну допомогу тощо.

У перший день, 13 квітня, павільйон відвідали п’ять тисяч осіб. Щогодини його проходить до 1500 людей. За оцінками організаторів, загалом його можуть побачити до 23 мільйонів відвідувачів.

Поруч із головним павільйоном працює зона Values-Driven Economy (Економіка, орієнтована на цінності). Тут показали речі від українських компаній, які працюють під обстрілами. Наприклад, каска від ДТЕК, прострілена сирена Ajax, колба з нафтою від «Укрнафти», продукція компаній «Астарта», «Біосфера» і Ощадбанку. Кожен об’єкт розповідає історію про те, як бізнес в Україні продовжує функціонувати під час повномасштабної війни.

Expo-2025 триватиме з 13 квітня до 13 жовтня на острові Юмешіма в Осаці. Його тема – Designing Future Society for Our Lives (Створення суспільства майбутнього для нашого життя). У виставці беруть участь понад 160 країн, які демонструють свої досягнення. Україна розмістила павільйон у безплатному просторі, який надала Японія на пів року.