Відповідне оголошення оприлюднили на фейсбук-сторінці Центру обслуговування громадян “Паспортний сервіс”.

На жаль, через технічні причини призупинено видачу готових документів у закордонних підрозділах ДП “Документ”. Подача заяв-анкет на оформлення паспортних документів здійснюється у звичайному режимі, — йдеться у повідомленні.

Водночас видача паспортів можлива для дітей до 12 років у звʼязку з відсутністю необхідності біометричної верифікації, повідомили у “Паспортному сервісі”.

Там додали, що закордонні філії повідомлять всіх користувачів послуг про поновлення роботи систем видачі документів на усіх офіційних ресурсах ДП “Документ”.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прокоментував інформацію про те, що військовозобовʼязаним чоловікам за кордоном можуть призупинити надання консульських послуг:

Перебування за кордоном не звільняє громадянина від обовʼязків перед Батьківщиною. Саме тому я вчора доручив вжити заходів щодо відновлення справедливого ставлення до чоловіків мобілізаційного віку в Україні та за кордоном. Це буде чесно, — написав голова МЗС.

За його словами, невдовзі МЗС надасть уточнені розʼяснення щодо порядку отримання консульських послуг у межах законодавства для чоловіків мобілізаційного віку відповідно до набуття чинності законом про мобілізацію.

Як повідомлялося раніше, у четвер, 11 квітня, Верховна Рада проголосувала за ухвалення в цілому закону про мобілізацію №10449. Рішення підтримали 283 народні депутати.