Про це Леонов розповів в етері КИЇВ24.

Завтра буде новий “Рамштайн”, де будуть обговорювати питання допомоги Україні. Вочевидь, що пакети які мають виділити, вже обговорені.

Олександр Леонов повідомив, що зараз обговорення продовжується. Міністр оборони США та Німеччини приїхали до Києва, аби напряму від Володимира Зеленського дізнатись про потреби України. Він зазначив, що на разі в США присутні певні внутрішньополітичні проблеми, які можуть і затримувати обговорення та узгодження всіх потреб України.

Ми сподіваємося, що до Різдва буде прийнято відповідне рішення. Але вочевидь різні сценарії на столі і саме томй йде жваве обговорення і в НАТО та ЄС, як діяти далі.

Нагадаємо, що наступне засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” відбудеться 22 листопада.

У понеділок, 20 листопада, до Києва прибув очільник Пентагону Ллойд Остін. Світлину зі столичного вокзалу міністр оборони Сполучених штатів опублікував у мережі. Його зустріла у Києві посол США в Україні Бріджит Брінк.

Уранці, 21 листопада, до Києва прибув із неоголошеним візитом міністр оборони ФРН Борис Пісторіус. Метою поїздки у німецькому оборонному відомстві назвали підтвердження підтримки України з боку ФРН. Основними темами зустрічей стануть навчання українських солдатів і військова допомога Києву.