Тому ви можете не лише активно торгувати, а й підключати до своєї стратегії пасивні методи заробітку, наприклад, крипто-лендинг. Попит на крипторинок підтримується зручністю використання криптомонет, їх високою ліквідністю та можливістю гарного прибутку від криптотрейдингу.

Інтерес до криптовалют також спричинений економічною нестабільністю та високим рівнем безробіття. Цифрові активи – це чудовий спосіб зберегти свій капітал та навіть примножити його. Для роботи з криптою сьогодні можна використовувати криптобіржі України. Їх не так багато, але вони успішно розвиваються.

WhiteBIT

Українська криптобіржа нині входить до списку найбільших платформ Європи. Вона з’явилася в 2018 році, але вже встигла стати затребуваною серед користувачів у всьому світі. Це надійний криптовалютний майданчик, який дбає про безпеку своїх клієнтів та їхніх фінансів. До того ж, тут продуманий інтерфейс, що робить взаємодію з криптобіржею простою та зручною.

Українська біржа криптовалют пропонує спот, маржинальну торгівлю та ф’ючерси. Підтримка користувачів – оперативна та якісна. Реалізовано демоторгівлю, за допомогою якої новачки можуть здобути досвід, а професійні трейдери – відпрацювати нові стратегії. На WhiteBIT можна побудувати також пасивний заробіток за допомогою криптодепозиту. Ще більше переваг можна отримати за утримання нативного токена біржі WBT. Комісії:

 • Торгова – 0,1%.
 • На введення гривні – від 1%.
 • На виведення гривні – від 1%.

KUNA Exchange

Ця криптобіржа з’явилася на українському крипторинку ще у 2014 році, тому її визнано однією з найстаріших криптоплатформ. Незважаючи на великий термін перебування на ринку, Kuna залишається більш локальним сервісом. Тут ви знайдете менш ніж 30 відомих криптовалют та кілька фіатних. Плюси криптовалютної біржі:

 • Зручний та простий у використанні ресурс.
 • Якісна українська локалізація.
 • Мобільний додаток для ОС Android та iOS.
 • Підтримка карток українських банків.

Торговельна комісія становить 0,25%, але її можна зменшити, якщо у вас преміум-акаунт. Збір за введення UAH – 1,5% + 5 грн, за виведення UAH – 1,5%.

BTC TRADE UA

Одна з перших українських бірж криптовалют, що дає змогу швидко купувати та продавати цифрові активи за гривні. Її обирають за зрозумілий та простий у роботі інтерфейс, швидку реєстрацію та широкий вибір пар із криптою та гривнею. Торговельні комісії залишаються на низькому рівні – лише 0,1%.

Зауважте, що інші операції з криптомонетами також передбачають комісії. За внесення UAH на рахунок – 2-2,75%, а ось комісія за виведення UAH становить лише 1-1,3%.

QMALL

Нова біржа криптовалюти з українським корінням, яка офіційно працює на території України. Сервіс активно розвивається та приваблює клієнтів своєю зручністю. Серед переваг платформи можна виділити такі:

 • Підтримка української мови.
 • Низькі комісії.
 • Крім торгівлі, доступні й інші способи заробітку.
 • Мобільний додаток для Android/iOS.
 • Якісна та оперативна робота служби підтримки.

Біржа криптовалют передбачає такі комісії: торговельна – 0,2%, за введення – 0,5%, за виведення – 1,5%.