Після успіху на медіа-виставці ARTEFACT: Chernobyl 33 у Києві українських митців запросили до Мадриду показати свої роботи на фестивалі MADATAC.

Про це повідомляє Artefact art-project у Facebook.

«Після створення успішної міжнародної медіа-виставки ARTEFACT: Chernobyl 33 в Києві, українських митців запросили презентувати свої експонати в Мадриді, в Іспанії, в рамках відомого медіа-арт фестивалю MADATAC», – йдеться у повідомленні.

За словами Artefact art-project,українці представлять експонати сучасного мистецтва, що були створені під час тогорічного проекту та нові, що будуть спеціально створені для цієї експозиції із використанням VR та AR технологій, лазерних та відео інсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури у діджитальному форматі.

?Після створення успішної міжнародної медіа-виставки ARTEFACT: Chernobyl 33 в Києві, українських митців запросили…

Опубліковано Artefact art-project Середа, 15 липня 2020 р.

 

Виставка презентує сучасне українське медіа-мистецтво та нові сенси сучасної України у світі, через переосмислення Чорнобиля.

У межах проекту запланована віртуальна арт-резиденція за участю понад 50 митців та презентація виставки у віртуальному просторі фестивалю MADATAС для аудиторії з усього світу.

Створюватись експозиція буде в ході віртуальної арт-резиденції, спеціально для якої розроблені механіки для проведення освітньої програми та програми нетворкінгу, розробки нових експонатів, роботи в колабораціях, спілкування з кураторами та міжнародними митцями – онлайн.

Незабаром буде оголошено open-call для українських митців. Арт-резиденція почнеться на початку серпня.

Проект реалізується за підтримки Український культурний фонду.

Фото: chernobyl33.artefact.live