Про це повідомляє МЗС

«Створення об’єднаної молодіжної мережі, яка включатиме організації в Україні та за кордоном, дасть змогу посилити взаємодію між українською молоддю на рідній землі та у різних куточках світу. Молодіжна рада при МЗС вже продемонструвала свою ефективність і я переконаний, що проєкт «UA – Ukrainian Abroad» створить нові можливості для молодих людей, які братимуть в ньому участь, зокрема надихатиме їх реалізовувати себе та бути корисними для держави у час повномасштабної війни» – прокоментував міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Ініціатива покликана згутувати експертів, які будуть організовувати та координувати  мережу молодіжних громадських обʼєднань у різних країнах світу. Організатори проєкту вже розпочали активну консолідацію активістів, всі охочі молоді українці за кордоном можуть долучитися до ініціативи.

Платформа діятиме за підтримки Офісу Президента України, Верховної Ради України, міністр закордонних справ України, міністр молоді та спорту України і міністр культури та інформаційної політики України.

Раніше ми повідомляли, що У Великій Британії українські студенти вивчають, як покращити якість ґрунту, забрудненого вибуховими речовинами від ракет, бомб і снарядів. У Королівському сільськогосподарському коледжі Сайренсестера студенти аналізують зразки ґрунту за допомогою спецобладнання для пошуку важких металів та інших забруднювачів.