Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Для реалізації цього гранту Укрзалізниця розпочинає співпрацю з Управлінням ООН з обслуговування проєктів — ЮНОПС. Кошти будуть спрямовані на відбудову критичної залізничної інфраструктури України та збільшення обсягів вантажоперевезень», – йдеться у повідомленні.

Там уточнили, що така співпраця передбачає закупівлю обладнання, збільшення парку фітингових платформ та організацію процесів за найкращими світовими стандартами.

У результаті очікується відновлення критично важливих об’єктів залізничної інфраструктури та розширення спроможності УЗ забезпечувати перевезення контейнерних вантажів, у тому числі гумдопомоги та експорту продукції сільського господарства.

Нагадаємо, що уперше з початку повномасштабної війни «Укрзалізниця» відновлює рейси швидкісного поїзда Інтерсіті+ 732/731 за маршрутом Київ — Дніпро — Запоріжжя.

Також «Укрзалізниця» протестує жіночі купе на маршрутах далекого сполучення. Для цього компанія проводить консультації з юристами, міжнародними та українськими громадськими організаціями.

Фото: Telegram