Запуск поїзда став можливим після відновлення мосту в Чернігівській області, який був підірваний ворогом на четвертий день війни.

Про це повідомила Укрзалізниця.

У повідомленні зазначили, що у перший рейс електричка вирушить 2 червня зі Славутича о 16:00. І далі курсуватиме за графіком. В обласному центрі є можливість пересісти на двоповерховий поїзд Skoda, яка з комфортом домчить пасажирів до Києва. Для цього організували зручну стиковку графіків руху двох електропоїздів.

Київ Media
За словами мера міста Славутича Юрія Фомічева, зараз активно повертається населення міста, яке до повномасштабного вторгнення становило 18 тисяч осіб. Тому відновлена логістика залізничного сполучення є надзвичайно важливою. “Щиро дякуємо Укрзалізниці, що спрацювала оперативно. Сподіваємося, що це стане додатковою мотивацією для наших людей повертатися додому та працювати”, — зазначив Фомічев.

Як зауважив голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін, компанія працює над швидким відновленням транспорту у регіонах Київщини.

“Ми працюємо над тим, щоб дати людям мобільність у всіх регіонах. Зручна хабова схема, яка поєднує електричку та Skoda, дозволить пасажирам комфортно переміщатися Чернігівщиною, доїхати до столиці та відновити в якомога коротші строки нормальне життя деокупованої частини північного регіону”, — зазначив Камишін.

До слова, сполучення Чернігів — Славутич до війни було одним із ключових для місцевого населення. У Славутичі працюють фахівці, які обслуговують Чорнобильську атомну електростанцію.

Київ Media

Нагадаємо, наразі між Києвом та Черніговом курсує 3 пари пасажирських поїздів: №708/707 Київ — Чернігів складом електропоїзда Skoda, №702/701 Вінниця — Чернігів та №257/258 Івано-Франківськ — Чернігів.

Фото: Телеграм