Гроші планують витратити на будівництво «Інноваційнного кампусу для України», а також на створення 549 постійних та 2400 тимчасових робочих місць. Про це повідомляє Delegation of the European Union to Ukraine.

 «В Україні кількість ІТ-професіоналів є однією з найбільших у Європі, і ця кількість невпинно зростає. У цій галузі уже працює близько 200 тисяч людей. Показово, що більшість клієнтів українських ІТ-компаній — із Західної Європи та США. Попри ці неймовірні досягнення, Україні та міському простору Києва зокрема критично бракує належної екосистеми для R&D та IT-компаній на всіх стадіях розвитку, від стартапів до високотехнологічних компаній, які розширюються, — розповідає віцепрезидентка ЄІБ Ліляна Павлова, — Із цільовою підтримкою InnovFin Science, ЄІБ зараз допомагає Україні заповнити цю прогалину. Це посилить конкурентоспроможність України та її столиці, а також дасть змогу державі повною мірою використати свою кваліфіковану робочу силу».

Мета проекту створити найбільший хаб у Центральній та Східній Європі, що об’єднає інфраструктуру та інноваційну екосистему ІТ-сфери . У столичному просторі на 25 гектарах будуть  розміщені нові офіси стартапів та навчальні IT-центри, високотехнологічні компанії та R&D-центри, інкубатори та акселератори, які сприятимуть розвитку хай-тек індустрії в Україні.

Фінансовий директор та партнер UNIT.City Кирило Бондар прокоментував: «Партнерство з Європейським інвестиційним банком для UNIT.City – це не лише необхідне фінансування, але й цінний репутаційний внесок. Це безпрецедентний кейс для України, який відкриває можливості для нових фінансових партнерів та інвесторів в UNIT.City та в країні. Ми демонструємо всьому світу, що українському бізнесу можна довіряти».

Кредит ЄІБ розподілений на 10 траншів на дев’ять років. Кожен щонайменше становитиме 5 млн євро.

Фото: сайт Unit.City